marghita spital bihor
         
RO HU EN
mail Spital Marghita  






 Contact
SPITALUL MUNICIPAL ,,DR. POP MIRCEA” MARGHITA
judetul Bihor, 415300 Marghita, strada Eroilor, nr.12-14


Financiar: financiar@spitalulmarghita.ro 
Administrativ:administrativ@spitalulmarghita.ro
Aprovizionare: aprovizionare@spitalulmarghita.ro
Resurse Umane: runos@spitalulmarghita.ro
Medical: medical@spitalulmarghita.ro
Informatica: informatica@spitalulmarghita.ro
Secretariat: secretariat@spitalulmarghita.ro
Serviciul de presa: margittaikorhaz@yahoo.com

Numele dumneavoastra

Institutia

Adresa de email

Aici introduceti mesajul



• 28-03-2018
Va informam ca unitatea noastra organizeaza concurs pentru ocuparea urmatoarelor posturi de executie vacante si temporar vacante: I.Pe perioada nedet [...]
• 06-10-2017
Va informam ca unitatea noastra organizeaza concurs pentru ocuparea urmatorului post de executie vacant: - 1 post asistent debutant (PL) specialitate [...]
• 15-09-2017
Va informam ca unitatea noastra organizeaza concurs pentru ocuparea urmatorului post de executie temporar vacant: - 1 post brancardier – Deserevire ge [...]
• 10-06-2016
A N U N T Va informam ca unitatea noastra organizeaza concurs pentru ocuparea urmatoarelor posturi de executie: 1) Pe perioada nedeterminata: - 1 p [...]
[Mai multe...]
Pt. Programari
 
AMBULATORIU
0259-326475
INTERIOR 143
BIROU INFORMATII

TEL :
0259-362309
0259-362475
0359-439990
0359-439991
0359-439992
0359-439993
FAX:
0259-362595
E-MAIL :
mail@spitalulmarghita.ro
spitalulmarghita@yahoo.com


Dr. Pop Mircea sanatate tratament